poniedziałek, 13 marca 2017

Drużyna Pierścienia / Fellowship of the ring

Chyba nie trzeba nikomu przybliżać tych postaci :). Drużyna przywędrowała do mnie od właściciela rycerza bretońskiego na pegazie. Wszystkie modele potraktowałem z tą samą pieczołowitością ale najlepiej malowało mi się Gimliego i Gandalfa. Przy Gimlim spędziłem chyba najwięcej czasu próbując dodać kilka smaczków (naramienniki i wzorki na tunice). Za to przy Gandalfie fajnie było pokombinować z odcieniami szarości. Co do jakości wykonania:  Legolas i Aragorn - słabo, natomiast Gimli, Boromir i Gandalf są zrobieni świetnie.

I think that i don't need to introduce those models to anyone :). Fellowship were brought to me from the owner of the bretonian lord on pegasus. I had treated all models with the same care but the most fun i had got with painting Gimli and Gandalf. Model of Gimli took most of my time because of freehand (shoulders and patterns on the tunic). On Gandalf it was quite fun to work with different shades of gray. Quality of miniatures: Legolas and Aragorn - poor, Gimli, Boromir and Gandalf - great.
2 komentarze:

  1. Bardzo podoba mi się Twoje cieniowanie - wyraźne, ale nie przeszarżowane. Gandalf chyba najlepszy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. I ponownie dziękuję bardzo ! Gandalf również bardzo mi się podoba jak wyszedł, a dzięki Tobie zauważyłem że nie dodałem fotek Gimliego więc szybko nadrabiam to niedopatrzenie.

    OdpowiedzUsuń